ROX BLOG - World ROXETTE Tribute Band

Přejít na obsah

JARNÍ KLUBOVÉ KONCERTY

World ROXETTE Tribute Band
Published by v AKCE · 24 Duben 2017
I když je sezóna venkovních koncertů na spadnutí a my ji stihneme přivítat ještě teď na sklonku dubna na Čarodějnickém reji v Mladé Boleslavi, jak se zdá, květen pro nás z poloviny zůstává ve znamení "klubové tour".

Hned první květnovou sobotu si zopákneme velmi příjemnou loňskou návštěvu pardubického klubu Hobe Music Hall. Loňská premiéra v Hobečku proběhla už na začátku dubna a byla poměrně dost bouřlivá. Naplněný klub, výborné drinky a vůbec - atmosféra uvolněná až euforická. ;) Doufáme, že se letos opět v hojném počtu v pardubickém klubu sejdeme, tentokrát 6. května!

Následující čtvrtek, jak by někteří mohli správně odhadnout, je jako každý měsíc rezervovaný pro "Rikatádo". Tentokrát opět s naší starou kytarovou bandou ve složení Ondra, Petr, Lucka, Pospa... no a možná si příjde zazpívat i Zuza ...určitě! :D Tak si nezapomeňte včas rezervovat místa! ;)

Třetí květnový týden se bez nějakého klubíku taky neobejde. Letí to jako voda, ale už je to více než půl roku, co jsme naposledy navštívili kladenský Dřevák! A protože se do Dřeváku zhruba každý půlrok pravidelně vracíme, už bylo načase se zase na ten "valník" podívat. Tak se i vy přijďte do Dřeváku podívat v pátek 19. května! To zas bude jíííízda!!! 8-D© The RockSet 2017
Návrat na obsah